top of page

Odalar & Suitlerimiz

Hayatın içinde, hayata dair..

Suit odalarımızın tasarımı benzersizdir. Birbirinden farklı olarak tasarlanan odalarımızın tamamı panoramik şehir manzaralıdır.

Konaklamalarınızda konforu hissedeceğiniz otelimizin hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Suit odalarımızın içerisinde, büyük Lcd Tv, Jakuzi, Şömine, Klima, Mini Mutfak ve Bar ve ultra lükse dayalı eşyalar bulunmaktadır. Ankara'yı ziyarete geldiğinizde şehir merkezinde konumlanmış her yere çok yakın ulaşım yürüme mesafesinde olduğumuzu unutmayın. Sizin konforunuz için sürekli çalışan ekibimiz hizmet kalitesi ile Ankara'nın en gözde otelleri arasında olmayı başarmıştır. Ekibimize güvenin.

Sizi önemsiyoruz.

Yaşantımızın her alanında hayatımızın vazgeçilmezi olan seyahatlerimiz bizim için hayat kelimesi ile eşdeğer olmuştur. Hayatınızda sizi mutlu eden en önemli faktörlerden biri de seyahatlerinizdir. İnsanlar arasında köprüler kurar, felsefedir, iletişimdir yani mutlululuk. Sizlerle beraber bu mutluluğa eşlik etmekten son derece mutluyuz. Otelimizde ayrılırken sizlerden aldığımız teşekkür ve mimiklerdeki tebessüm başarı ve mutluluğu bir arada getirmektedir.

Esila Hotel'in hizmet olanaklarından yararlanabilmek için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rahat bir Konaklama

Konaklamadaki rahat her insanın isteyeceği doğrusal bir unsurdur. Bizim işimizdeki esas olan sizin rahatınız. Hangi otel olursa olsun müşterisinin konforlu ve rahat bir konaklama yapmasını ister. Dolayısı ile sizlerin rahatına verdiğimiz önem bizim iş felsefemizdir. 

Odalarımızın temizliği, dezenfeksiyonu, havadar olması, kullandığımız nevresim ve çarşaflarımızın sürekli yenilenmesi, sizin bir sonraki konaklama tercihlerinizde yine otelimizi ziyaret etmenizde etkili olmaktadır. Ankara'da konaklama yapacağınızda otelimizi tercihleriniz arasında görmek bizleri onurlandıracaktır.

Her daim sizleri bekliyor olacağız.

Jakuzi Keyfi

Suitlerimizin tamamında büyük jakuzilerimiz bulunmaktadır. 24 saat sıcak su ile doldurulabilen ve kullanım kolaylığı ile konaklamanıza keyif katacak jakuzilerimiz otelimizin en önemli faktörleri arasındadır. Termal otel keyfini aratmayacak lüks duşluk ve hamamlarda dilediğinizce jakuzi keyfini yaşayabilirsiniz. 

Odalarımızda bulunan mini mutfak keyfi ve barımızda istediğiniz zaman, çikolatalar ve birçok içecek sizleri bekliyor olacak.

Bu keyfi yaşayın.

Renk Uyumu ve Işıklandırma

Konaklamanın diğer unsurlarından birisi de konakladığınız alandaki ışık ve renk uyumluluğudur. 

Sizleri rahatsız etemeyecek düzeydeki ayarlanabilir aydınlatmalarımız, mobilyalarımızdaki renk uyumları sizleri çalışma ofisinizdeymiş rahatlığında hissettirecek. 

Dilerseniz balkondaki panoramik Ankara manzarası eşliğinde kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bu anı yaşayın.

SUİT 801

SUİT 802

SUİT 803

SUİT 804